Медицина

Кременчуцький онкодиспансер отримав сучасне стерилізаційне обладнання

Надсучасний стерилізатор хірургічного обладнання світового рівня з’явився у Кременчуцькому онкодиспансері. Сучасну плазмову стерилізаційну шафу, яка знезаражує хірургічний інструмент перекисом водню, вартістю 850 тис. грн. придбав за кошти депутатського фонду депутат Полтавської обласної ради від Кременчука Василь Хоменко.

За повідомленням прес-служби міськвиконкому, Василь Хоменко вже не перший рік допомагає лікувальному закладові. Кошти з обласного бюджету, які йому, як депутату, виділяють на округ, він спрямовує на вирішення нагальних проблем міста, в тому числі і на онкологічний диспансер. Василь Хоменко зазначає, що минулого року головний лікар Володимир Севідов розповів, що в Україні почали виробляти сучасне стерилізаційне обладнання відповідник того, що використовується у всьому світі, тож було прийняте рішення придбати його. Воно не гірше ніж його американські та європейські відповідники. Тим більше, що виробляють його у Полтаві ТОВ «Полтавамедобладнання». Представник виробника говорить, що подібні стерилізатори є лише у Києві та Львові.

Володимир Севідов зазначив, що основною перевагою такої стерилізації є повне знезараження та збереження чутливої оптичної апаратури, яку використовують під час лапараскопічних операцій, адже традиційна стерилізація парою руйнує дорого вартісний інструмент. Крім того, головний лікар онкодиспансеру говорить, що плазмові стерилізатори не тільки не вибухонебезпечні, як парові, а й безпечні для персоналу і мінімально травмують інструмент.

Заступник міського голови Ольга Усанова та депутат обласної ради Василь Хоменко оглянули стерилізатор та обговорили з головним лікарем нагальні проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *