МедицинаФото

Партнери з Німеччини навчають кременчуцьких медиків надавати паліативну допомогу

У Комунальному закладі “Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни” партнери зі спілки «Робочих Самаритян Німеччини» навчають кременчуцьких медиків надавати паліативну допомогу невиліковним хворим.

Багаторічна співпраця спілки «Робочих Самаритян Німеччини» та Кременчука – є прикладом успішного досвіду з реалізації україно-німецьких проектів, завдяки якому практично всі лікувальні заклади міста отримали гуманітарну допомогу від німецьких партнерів. Наразі ж вони діляться своїм досвідом з надання паліативної допомоги.

Паліативна допомога — це вид медичної допомоги для людей із серйозними хворобами. Її мета — покращити якість життя як пацієнта, так і сім’ї, рідних та близьких, полегшити симптоми та зменшити страждання від серйозної хвороби. В Україні цей напрям медицини тільки розвивається, тому є необхідність у підготовці кваліфікованих кадрів.

З німецькими тренерами та віце-президентом спілки «Робочих Самаритян Німеччини» з м. Гамбург – Інке Бізе зустрілися перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та очільник галузі охорони здоров’я Кременчука Максим Середа. Вони подякували німецьким партнерам за багаторічну співпрацю з Кременчуком та ту вагому допомогу лікувальним закладам міста, яка була надана спілкою « Робочих Самаритян Німеччини».

Після закінчення курсу, кременчуцькі медики отримають відповідні сертифікати. Впроваджується цей проєкт завдяки фінансовій підтримці Німеччини.

Фото: прес-служба міськвиконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *