Кримінал

У Кременчуці нетверезих водіїв не лякають штрафи

Близько 2-ї години ночі у провулку І. Приходька патрульні помітили автомобіль ВАЗ 21093, що рухався із порушенням ПДР. Під час спілкування з водієм, інспектори виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Поліцейські запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою алкотесту «Драгер» чи в найближчому медичному закладі, на що громадянин погодився. Результат — 1,53 проміле.

Інший випадок у цей же час трапився на вулиці Юрія Кондратюка. Патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 21121 за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки документів виявилось, що керманич позбавлений правом керувати транспортним засобом, та більш того інспектори виявили в останнього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти освідування чоловік відмовився в присутності двох свідків.

Близько 4-ї ранку на вулиці Лікаря Богаєвського інспектори зупинили ВАЗ 2103 за порушення ПДР. На законну вимогу поліцейських пред’явити документи для перевірки водій відмовився, тому отримав постанову за ч.1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не пред’явила відповідних документів на право керування для перевірки) КУпАП.

Під час спілкування з водієм, інспектори виявили в останнього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти освідування чоловік відмовився у встановленому законом порядку.

На усіх порушників були складені відповідні адміністративні матеріали.