Медицина

У водолікарні після капітального ремонту запрацювало бальнеологічне відділення

У КНМП “Лікарня відновного лікування” завершено капітальний  ремонт  кабінету гідропатії бальнеологічного  відділення.  Ремонтні роботи  тут було розпочато ще минулого року за рахунок коштів міського бюджету. Капітальний ремонт приміщень  виконано із  повною заміною водопровідних та каналізаційних мереж,  встановлено нове сучасне душове обладнання, два підкачувальні насоси та оновлено систему вентиляції, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Міський голова Віталій Малецький разом зі своїм заступником Ольгою Усановою  оглянули відремонтований душовий блок перед початком його роботи. Головний лікар лікарні відновного лікування Микола Чіп говорить, що це перший капітальний ремонт кабінету гідропатії, проведений тут після здачі в експлуатацію будівлі водолікарні у 1974 році.  

Функціонал нового, встановленого після ремонту, обладнання набагато більший ніж був раніше. Тепер є можливість регулювати тиск води та її температуру протягом всієї процедури, що дозволить більш ефективно оздоровлювати пацієнтів.

Керівник міста зазначив, що лікарня відновного лікування – єдиний унікальний лікувальний заклад на теренах Полтавщини, не санаторно-курортний, але де надається такий широкий спектр фізіотерапевтичних та бальнеологічних послуг. Тож місто і надалі утримуватиме  і розвиватиме його, зокрема, наступного року планують  розпочати  капітальний ремонт ванного комплексу, проводитимуть його у кілька етапів також  із заміною обладнання.

Перші пацієнти КНМП “Лікарня відновного лікування” вже встигли оцінити переваги відремонтованого душового комплексу.