Влада

У Кременчуці відбулося засідання позачергової сесії

5 березня 2020 року у Кременчуці відбулося засідання позачергової XLII сесії VII скликання.

Депутати розглянули 4 проєкти порядку денного, які стосувалися бюджетних питань: «Про внесення змін до показників бюджету м. Кременчука на 2020 рік»; «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в місцевому бюджеті м. Кременчука в галузі «Освіта» на 2020 рік»; «Про перерозподіл виділених коштів на здійснення капітальних ремонтів за рахунок залишку освітньої субвенції станом на 01.01.2020 року»  та «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 03 вересня 2019 року «Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки» в новій редакції» та 1 додаткове, винесене на розгляд колег депутатом Віталієм Таценюком щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою одній із будівельних компаній міста.

Традиційно перед розглядом питань порядку денного народні обранці озвучили свої депутатські запити, що стосувалися шкільного харчування, організації пільгових перевезень містян до дачних кооперативів, питань  житлово-комунального господарства та інших.

Депутати  майже одноголосно підтримали всі питання порядку денного, додаткове ж питання не набрало достатньої кількості голосів.

Наприкінці березня депутати мають зібратися вже на чергову сесію міської ради, про дату її проведення буде оголошено додатково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *