ВладаГоловні новиниЕкономікаНовиниФото

Володимир Зеленський пообіцяв ПАТ “КВБЗ” замовлення трьох дизель-поїздів та 90 вагонів

Володимир Зеленський здійснив незапланований візит до Кременчука з метою вирішити проблеми Крюківського вагонобудівного заводу.
Під час візиту, голова наглядової ради ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Володимир Приходько та головний конструктор заводу показали Главі держави потужності підприємства продемонстрували різні пасажирські вагони, які завод експортує в різні країни світу.
«Ми сьогодні тут, щоб підтримати українського виробника й українську промисловість. Нам потрібно розробити державну програму розвитку промисловості. Поважати іноземних партнерів треба, але зараз головне, щоб у заводів було державне замовлення, – сказав Володимир Зеленський. – Ми дійсно замовимо Крюківському вагонобудівному заводу 3 дизеля і 90 пасажирських вагонів уже цього року. Мені дуже сподобався ваш двоповерховий вагон у 3D моделі. Тому якщо зробите хоч один приклад, можна буде говорити про державне замовлення й на них».
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій додав, що всі непорозуміння між Укрзалізницею та вагонобудівним заводом будуть вирішені.
«Стосунки, які були у колишнього керівництва Укрзалізниці з найбільшим стратегічним партнером, неприпустимі. Замість того, щоб вести діалог на одному майданчику, були дискусії в судах, з Антимонопольним комітетом і таке інше. Ми отримали листи зі скаргами на якість вагонів із метою дискредитувати завод. Але я вас запевняю, до якості продукції Крюківського вагонобудівного у держави жодних претензій, – повідомив Владислав Криклій. – Державне замовлення обов’язково буде, щоб завантажити машинобудівельні підприємства на повну. Крім того, очікуємо замовлень із приватного сектора».
Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько подякував Главі держави за візит й увагу до проблемних питань.
«Крюківський вагонобудівний завод – підприємство не тільки з великою історією, а й із традиціями. Одна з них – розуміння проблем держави та спільна праця з органами влади для розвитку. Ми зробимо все, що залежить від нас. Україна має показати свої можливості, щоб покупці до нас не пішли, а побігли», – сказав Володимир Приходько.

Фото прес-служби міськвиконкому