Медицина

У Кременчуці через коронавірус запровадили карантин

Сьогодні Кабінетом Міністрів України  було прийняте  рішення про затвердження заходів, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

У зв’язку з цим у Кременчуці під головування міського голови Віталія Малецького  відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії.  На ньому розглянули питання щодо  поширення у світі коронавірусної інфекції COVID-19 та введення обмежувальних і карантинних заходів у нашому місті.

Комісією прийняте рішення  про введення  у Кременчуці карантину  з 12 березня по 3 квітня 2020 року у закладах дошкільної освіти, загальної середньої освіти,  професійно-технічних,  вищих та позашкільних навчальних закладах всіх форм власності, які розташовані на території м. Кременчука.  

Начальник міського управління освіти Геннадій Москалик зазначив, що у школах буде організовано навчальний процес  дистанційно. Щодо дитячих садочків, то протягом двох днів буде організовано роботу чергових груп, щоб батьки встигли вирішити питання влаштування дітей на період карантину. Весняних канікул у школах  у зв’язку із введенням карантинних заходів не буде. Вчителі працюватимуть, а працівники дитячих садочків за бажанням зможуть на цей час взяти відпустку, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

На цей період у Кременчуці буде також обмежено проведення  масових заходів та вжито додаткових заходів щодо  проведення дезинфекції у громадському транспорті, закладах охорони здоров’я,   об’єктах  торгівлі та громадського харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *