Суспільство

У школах Кременчука встановлять контейнери для роздільного збору сміття

Це стало можливим завдяки тому, що кременчуцький проєкт «Екоосвіта – запорука процвітання Полтавщини», автором якого є Євген Перевезенцев, минулого року здобув перемогу у конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області. Проєкт реалізується на умовах співфінансування за рахунок коштів Полтавської обласної ради та спонсора – АТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю». У рамках проєкту для закладів загальної середньої освіти міста Кременчука було придбано 280 екологічних ( з переробленого паперу) контейнерів для роздільного збору сміття.

Головна мета проєкту – виховання у майбутнього покоління бережного ставлення до навколишнього середовища, розуміння необхідності сортування твердих побутових відходів та культури роздільного збору сміття задля вирішення проблеми його накопичення шляхом часткового використання у якості вторинної сировини. В рамках проєкту планується проведення інформаційно-просвітницьких заходів серед школярів міста та встановлення у кожній школі куточка «Сортуємо сміття – рятуємо Полтавщину», повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Сьогодні міський голова Віталій Малецький разом із автором проєкту Євгеном Перевезенцевим та керівником заводу технічного вуглецю В’ячеславом Яворським передали ЗОШ № 26 ці контейнери. Такі ж ємності для роздільного збору сміття будуть передані до всіх закладів загальної середньої освіти міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *