МедицинаСуспільство

У Кременчуці посилюють карантинні заходи

У Кременчуці посилюють карантинні заходи з метою протидії поширенню захворюваності на коронавірусну інфекцію.

 З минулого тижня припинено навчальний процес в дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, закладах професійної освіти та вищих навчальних закладах. Їм було рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання. Введено обмеження на проведення масових заходів в місті Кременчуці.

Сьогодні на засіданні тимчасової протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради прийнято рішення, яким передбачено введення з 17 березня додаткових обмежень, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

З завтрашнього дня  у Кременчуці буде тимчасово припинено роботу – торгівельних центрів; закладів громадського харчування: ресторанів, кафе, барів тощо; закладів побутового обслуговування: салонів краси, перукарень, SPA-салонів, косметологічних кабінетів, саун, лазень, тату-салонів тощо; розважальних закладів: нічних клубів, дискотек, кінотеатрів, закладів культури, комп’ютерних клубів тощо; спортивних комплексів, залів, басейнів, бібліотек тощо.

У штатному режимі працюватимуть продуктові та господарські магазини, аптеки, банки та банкомати,  поштові відділення, АЗС,  громадський транспорт, який проходить регулярну обробку дезінфікуючими засобами,  ЦНАП працюватиме в режимі попереднього запису. Заклади громадського харчування, кав’ярні, які організують доставку  продуктів за онлан-замовленнями додому, а бо на «виніс» зможуть це робити. Споживати продукті в залі громадяни не повинні. Ресторанам у готелях також рекомендують доставляти сніданки у номер, або видавати у одноразовому посуді для споживання у номері.  У продуктових магазинах буде заборонено продаж сипучих товарів, кондитерських виробів, печива без упаковки – підприємці мають розфасувати їх. Службам таксі, які працюють у місті,  також рекомендують забезпечити дезинфекцію транспортних засобів.

Міська влада працюватиме в штатному режимі для забезпечення життєдіяльності міста Кременчука.

Керівник міста наголосив, що життя та здоров`я громадян – найвища цінність. Він звернувся до всіх кременчужан з проханням відповідально ставитися до збереження свого здоров`я та здоров`я оточуючих. Не перебувати в місцях скупчення людей, не пересуватися містом або за його межами без крайньої потреби, дотримуватися правил гігієни, вчасно звертатися до лікарів.

Громадян просять не панікувати, дотримуватися карантинних заходів, адже це лиш тимчасові обмеження, які допоможуть стримати розповсюдження коронавірусної інфекції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *