МедицинаТранспорт

Медиків, що проживають за межами міста, будуть підвозити до лікарень

Про те, як довозити лікарів, що живуть за межами Кременчука, сьогодні йшлося на засіданні тимчасової протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради. Міський голова Віталій Малецький поставив завдання терміново опрацювати дане питання, аби не виникало проблем, адже, як відомо, міжміське та міжрайонне сполучення громадським транспортом припинене.

Як доповіла заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко, на сьогодні за межами міста проживає 230 медичних працівників. Більшість з них – у прилеглих до міста районах, але є і такі, що мешкають на досить віддаленій відстані.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що для тих медиків, які живуть досить далеко, і не мають змоги добиратися до роботи самостійно, можливо можна змінити режим роботи або надати оплачувану відпустку. Тим, що проживають поблизу міста, обов’язково буде організовано транспорт. Він доручив управлінню охорони здоров’я проаналізувати кожний випадок окремо і забезпечити підвезення лікарів до лікарняних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *