Суспільство

У Кременчуці блогерка втекла з інфекційного відділення

Під час засідання тимчасової протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради сьогодні порушили питання, що несвідомі кременчужани вже двічі намагалися пожартувати навколо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію. Минулого тижня готовність медиків до прийому хворих на коронавірус перевіряв чоловік напідпитку, цього ж тижня – молода дівчина-блогерша.

Вона повернулася з Європи і була госпіталізована у інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Весь процес вона знімала на відео, потім самовільно зламала замок у боксі лікарні і покинула лікувальний заклад, мабуть, вирішивши, що «гра» скінчилася, – повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко

Людмила Пономаренко повідомила, що інформацію на дану пацієнтку передано до правоохоронних органів. В той же час, вона звернулася до всіх жителів міста з прохання не випробовувати на міцність медичних працівників. Людмила Пономаренко зазначає, що кожен такий жарт має ціну і не тільки матеріальну. Якщо матеріальну сторону можна порахувати – це виїзд працівників швидкої допомоги у спеціальних захисних костюмах, огляд бригади у інфекційному відділенні, проведення тесту на COVID-19, витрати на паливно-мастильні матеріали – вартість цих заходів, за її словами більш ніж 1,5 тисячі гривень, то нематеріальну вартість роботи, проведеної медиками, витрачений час оцінити взагалі неможливо.

Віталій Малецький підкреслив, що на період карантину рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради надано дозвіл складати протоколи про адміністративні порушення на громадян, які порушують карантинні заходи у закладах охорони здоров’я або за місцем проживання, тож не радить жителям міста вдаватися до подібних вчинків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *