Медицина

У Кременчуці перепрофілюють ліжковий фонд закладів охорони здоров’я для лікування хворих на коронавірусну інфекцію

З метою оптимізації заходів щодо недопущення занесенню і поширенню на території міста випадків захворювань, спричинених корона вірусом, 19 березня 2020 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийнято рішення «Про перепрофілізацію ліжкового фонду закладів охорони здоров’я міста з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом», повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Наразі на період підвищення захворюваності на респіраторні вірусні інфекції та реєстрацію перших поодиноких підозр на коронавірусну інфекцію (COVID-19) розгорнуто 45 ліжок для дорослих, в т.ч. 4 ліжка інтенсивної терапії, у інфекційному відділенні комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» та 25 дитячих ліжок, в т.ч. 2 ліжка інтенсивної терапії, у інфекційному відділенні комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня».

У разі погіршення ситуації протягом 3-х годин від моменту збільшення кількості пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію (COVID-19) буде додатково розгорнуто 60 ліжок для дорослих, в т.ч. 8 ліжок інтенсивної терапії, у інфекційному відділенні комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» та 100 дитячих ліжок, в т.ч. 5 ліжок інтенсивної терапії, у педіатричному відділення молодшого віку ( 40 ліжок) та інфекційне відділення ( 60 ліжок ) міської дитячої лікарні.

Якщо цього буде недостатньо, то протягом 2-х діб від моменту збільшення кількості пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію (COVID-19) для цих цілей будуть задіяні 120 дорослих ліжок, в т.ч. 6 інтенсивної терапії, та додатково 18 ліжок з можливим проведенням кисневої терапії у І (окремому) корпусі КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського» та додатково 150 ліжок у КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна».

Місцем для обсервації кременчужан визначено комунальне некомерційне медичне підприємство «Лікарня відновного лікування» з можливістю розмістити 70 осіб (2, 3 поверхи), а також філію спортивного оздоровчого комплексу «Супутник» дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Кременчуцької міської ради з можливістю розмістити 100 осіб.

Ізолятор на 30 осіб у разі необхідності планують розмістити на 4 поверсі КНМП «Лікарня відновного лікування».

Для надання ургентної хірургічної допомоги мешканцям міста Кременчука визначено комунальне некомерційне медичне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»» (корпус за адресою: м. Кременчук, вул. Павлова, буд. 2), для пацієнтів з підозрою на COVID-19 – хірургічне відділення комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського» (1 хірургічна бригада).

На 1 етапі, у випадку виникнення гострої хірургічної патології у пацієнтів, які знаходяться на лікуванні з підозрою на коронавірусну інфекцію, допомога організовується в інфекційному відділенні комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»», а гостра акушерсько-гінекологічна допомога у пологовому відділенні комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна».

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначає, що наразі у лікувальних закладах міста є 25 апаратів штучної вентиляції легенів, міська влада наразі працює над тим, щоб придбати для міста ще такі апарати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *