КриміналФото

На Полтавщині викрили схему незаконного виготовлення паливно-мастильних матеріалів

Нещодавно СБУ та податкова міліція викрили схему незаконного виготовлення паливно-мастильних матеріалів та продажу низькоякісного палива через мережу автозаправних станцій.

На місцях виготовлення, зберігання і реалізації пального правоохоронці провели обшуки, під час яких вилучили більше 4 млн літрів нафтопродуктів загальною вартістю більше 100 млн грн, документи фінансово-господарської діяльності та чорнові записи.

Слідство встановило, що незаконні бензин, дизельне паливо та компоненти виготовляли на двох міні-нафтопереробних заводах на території Полтавської області без відображення в обліку суб’єктів господарської діяльності. Що стосується подальшої долі фальсифікованого пального, то його скуповував власник однієї з мереж АЗС, змішував із присадками і продавав населенню.

Зараз триває досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 1, 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч. 2 ст. 366 КК України (службове підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *