Медицина

Ситуація з захворюванням на ГРВІ та коронавірусну інфекцію станом на ранок 29 березня

Станом на ранок 29 березня у Кременчуці офіційно підтверджено 1 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, ще один пацієнт, якому поставлено діагноз COVID-19 на основі експрес-тестів, чекає на результати лабораторних досліджень. Обидві пацієнтки знаходяться у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Одна з жінок отримує кисневу терапію.
За повідомленням прес-служби міськвиконкому, всього у лікувальних закладах міста наразі перебуває на лікуванні 63 пацієнти з пневмонією, двоє з них у тяжкому стані. Протягом минулої доби, швидкою у інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» доставлено ще двох пацієнток з підозрою на COVID-19, експрестестами діагноз не підтверджено, але для остаточного встановлення діагнозу аналізи направлені до референт-лабораторії Києва. Також за добу до лікарів було 24 звернення (11 дорослих та 13 дітей) з діагнозом ГРВІ.
Міський голова Віталій Малецький зазначив, що всі пацієнти з підозрою на COVID-19 до встановлення діагнозу мають знаходитися у окремих боксах, щоб уникнути внутрішньолікарняного розповсюдження інфекції. Пацієнтам І міської лікарні та медикам, які контактували з пацієнткою, у якої підтверджено діагноз COVID-19, проведено експрестести для можливого виявлення інфікування їх на коронавірсуну інфекцію, всі вони дали негативний результат. Експрестести проведено також і медичним працівникам лікарні «Придніпровської», які раніше контактували з пацієнткою з підозрою на коронавірусну інфекцію. Всі тести також показали негативний результат, але всі ці медики знаходяться на самоізоляції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *