Комунальне господарство

У закладах освіти м. Кременчука опалювальний період завершено

У зв’язку з переведенням закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти (школи естетичного виховання, спортивні, музичні, інші) на дистанційну форму навчання та у зв’язку із запровадженням Урядом України режиму надзвичайної ситуації на всій території України до 24 квітня 2020 року 26 березня 2020 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийняте рішення «Про закінчення опалювального періоду 2019-2020 років у закладах освіти міста Кременчука».

Відповідно до цього рішення опалювальний період 2019-2020 років у закладах освіти міста Кременчука, що підпорядковані департаменту освіти, управлінню у справах сімей та дітей, управлінню молоді та спорту, управлінню культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області завершено з 27 березня 2020 року.

– Фактично ми припинили опалювальний період в даних закладах після введення карантину. Ми зараз зекономили близько 10 млн грн по мережі освіти по опаленню. Немає заперечень по прийняттю цього формального рішення для того, щоб ми уже опломбували пристрої і вузли обліку і до наступного опалювального сезону їх не відкривали? – звернувся Малецький до присутніх на засіданні.

Міський голова Віталій Малецький пообіцяв, що зекономлені кошти будуть спрямовані на боротьбу з коронавірусною інфекцією та протидію епідемії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *