Економіка

У Кременчуці щоденно проводять перевірку закладів торгівлі

Щодня спеціально створені мобільні бригади перевіряють дотримання карантинних заходів закладами торгівлі, аптечної мережі, АЗС та інших суб’єктів господарювання, які продовжують працювати, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк повідомила, що вчора протягом доби перевірено 318 таких об’єктів, 33 з них у карантинній зоні. З керівниками 124 проведено роз’яснювальну роботу щодо усунення виявлених порушень і необхідності дотримання вимог карантину. Складено 1 протокол на підприємця, який здійснював торгівлю алкоголем на розлив. Власником приміщення з ним буде розірвано договір оренди.

Перевірено і 65 терміналів поповнення рахунків, які знаходяться як у приміщеннях, так і на вулицях міста. Виявлено 4 таких об’єкта, які встановлені незаконно, їх буде демонтовано. Людмила Жорняк зазначає, що термінали на вулицях містах не повинні працювати, якщо їх не можна відключити від електрики, то на екранах має бути оголошення, що вони тимчасово не працюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *