Економіка

Кальянні, які порушили режим карантину, відповідатимуть перед законом

Сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної хвороби COVID-19 начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк повідомила, що, на жаль, у Кременчуці мають місце факти незаконної роботи таких закладів ресторанного господарства, як кальянні. Відповідно до карантинних вимог вони не повинні працювати, але деякі з них приймають клієнтів за телефонним дзвінком, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Людмила Жорняк звернулася до кременчужан, які у цей епідеміологічно небезпечний час продовжують відвідувати такі заклади, утриматися від цього, не порушувати карантинних вимог, тим більше що працюють вони незаконно.

Немає 100 % впевненості в тому, що дезінфекція кальянних пристроїв проводиться належним чином, це може нанести шкоду здоров’ю відвідувачів», – підкреслила Людмила Жорняк.

Вона також зазначила, що факти про незаконну роботу кальянних передані правоохоронним органам для проведення оперативних заходів та застосування засобів впливу, які передбаченні чинним законодавством, до їх власників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *