Медицина

Надання медичної допомоги онкохворим не припиняється

Питання щодо можливості проїзду людей, що мають хронічні захворювання до лікувальних закладів розглядали сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. За словами начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, минулого тижня питання щодо того, як бути онкохворим, які мають пройти перший або черговий курс хіміотерапії, відпрацьоване з головним лікарем онкодиспансеру та Центрами первинної медико-санітарної допомоги, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Максим Середа зазначив, що на даний час у онкодиспансері кількість проведення хіміотерапій значно знизилася, якщо раніше курси хіміотерапії проходили 40-50 пацієнтів, то наразі таких лише 4-5.

«Там, де згідно з клінічними показниками його можна відтермінувати, онкологи призначатимуть це лікування після завершення карантину. У випадках, коли такої можливості немає, хіміотерапію будуть проводити. Для тих пацієнтів, у яких немає можливості доїхати до лікарні власним транспортом, або за допомогою родичів, буде виділятися транспорт центрів первинної медико-санітарної допомоги», – говорить головний медик міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *