Економіка

Незаконні термінали зникнуть з Кременчука

Щоденно 4 оперативні групи та 13 інспекторів проводять перевірки закладів торгівлі, аптечної мережі, АЗС та інших суб’єктів господарювання, що продовжують працювати в умовах карантину. Вчора перевірено 552 об’єкта, в тому числі 88 магазинів у санітарних зонах. Серйозних зауважень до них не було, проводилася роз’яснювальна робота щодо наявності окулярів, масок, рукавичок, проведення дезінфекції тощо.

Було перевірено 92 термінали поповнення рахунків та банкоматів, виявлено 3 незаконно встановлених об’єкти по вул. Троїцькій, пр. Лесі Українки, пр. Свободи, їх буде демонтовано. Під час перевірки також було виявлено 8 працюючих ломбардів – 6 у Крюківському районі та 2 у Автозаводському, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

З юристами цих закладів проведено роз’яснювальну роботу, до них доведено розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, міського голови, відповідно до якого роботу цих закладів у Кременчуці заборонено. Після проведення роз’яснювальної роботи вони припинили свою роботу без складання протоколів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *