МедицинаСуспільство

Зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулося 15 дорослих та 12 дітей

У Кременчуці за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулося 15 дорослих та 12 дітей, 1 особа з них з підозрою на пневмонію. Про це повідомила сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова.

За її словами, всі вони лікуються амбулаторно. 14 особам встановлено підозру на коронавірусну інфекцію, результати аналізів направлені на проведення лабораторних ПЛР аналізів до м. Полтави.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 43 особи, у 1-ї – важкий перебіг хвороби. У двох пацієнтів, у яких раніше був тяжкий перебіг хвороби, стан здоров’я покращився. Вчора було проведено експрес-тестування 4-х осіб, з підозрою на COVID-19, результати негативні, але для остаточного діагнозу біологічні матеріали направлені на ПЛР- дослідження. Всього за вчорашню добу на ПЛР-тестування було направлено 15 біологічних матеріалів. Всього з початку пандемії COVID-19 у Кременчуці було проведено 159 експрестестів та 123 зразки біологічних матеріалів направлено на ПЛР- дослідження до м. Полтави та Києва.

Ольга Усанова також зазначила, що місто отримало ще не всі результати ПЛР -тестів, які направляли до м. Полтави. За її словами, вчора проведено звірку з керівниками полтавського лабораторного центу відносно тих пацієнтів, результатів аналізів яких ще немає.

На даний час у Кременчуці перебуває на самоізоляції 160 осіб, 40 з них знаходяться на обсервації у лікарні відновного лікування, за ними ведеться епідспостереження. Харчування їх забезпечується за рахунок коштів міського бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *