Економіка

Завтра у Кременчуці відновить роботу «МакДрайв»

«МакДрайв» готовий обслуговувати клієнтів в умовах карантину. Про це повідомили на підприємств ​ПП «МакДональдз Юкрейн ЛТД»

Повідомляється, що заклад харчування неухильно виконує умови карантину, які встановлені Кабінетом Міністрів України. Зокрема, не здійснюється прийом відвідувачів в приміщенні закладу, заборонено споживання продукції за столиками. Проте, підприємство готове організувати замовлення та видачу продукції через віддалену систему прийому замовлень – послуга «МакДрайв».

​На «МакДрайв» споживач розміщує замовлення через голосову онлайн систему на стовпчику замовлень, потім під’їжджає до вікна оплати і розраховується з працівником, після розрахунку отримує своє замовлення у вікні видачі. По суті, замовлення розміщується поза межами закладу, а оплата і видача розділена на два окремих приміщення і між двома окремими працівниками, які не пересікаються. ​

Компанія дотримується всіх вимог і рекомендацій щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зважаючи на виконання всіх вимог карантину, відзавтра, 16 квітня, у Кременчуці буде відновлено надання послуги «МакДрайв».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *