Освіта

КрНУ посів 43 місце у рейтингу закладів вищої освіти

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського впевнено продовжує долати сходинки рейтингів

Щороку у квітні незалежний інтернет-ресурс Освіта.ua проводить моніторинг наукової діяльності українських університетів щодо складання рейтингів. За основу оцінювання береться індекс Гірша, тобто показник впливовості колективу науковців, який базується на кількості публікацій викладачів та посилань на них у наукових журналах, що входять до найбільш авторитетної світової бази даних Scopus. Ця наукометрична база даних
постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів у всіх країнах світу.

На сьогодні до неї входять 177 закладів вищої освіти України, що на 11 навчальних закладів більше, ніж у квітні минулого року, тобто українські університети поступово долучаються до світової наукової спільноти.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського у цьогорічному рейтингу досягнув значного прогресу та посів 43 місце (індекс Гірша – 20), піднявшись одразу на сім позицій, адже у минулому році університет знаходився на 50-ій позиції (індекс Гірша – 15).

З повною версією рейтингу можна ознайомитися за посиланням http://osvita.ua/vnz/rating/72780/.

У рейтингу «Топ-200 Україна», розробленому відповідно до європейських принципів  ранжування університетів, КрНУ цього року посів гідне 38 місце з 200 українських закладів вищої освіти. Ранжування у цьому рейтингу базується на показниках практичної якості підготовки фахівців і впровадження досліджень та інновацій у розвиток суспільства.

Водночас університет значно зміцнив свої позиції у рейтингу закладів вищої освіти Центрального регіону України. 2020 року він посів шосте місце із 31 ЗВО регіону і перше – на Полтавщині.

Отже, згідно з найвпливовішими рейтингами вищої освіти Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського належить до провідних закладів вищої освіти України. Ці важливі досягнення стали можливими завдяки наполегливій праці кременчуцьких науковців і талановитих студентів під керівництвом ректора університету професора М. В. Загірняка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *