МедицинаСуспільство

В лікарнях з діагнозом пневмонія перебуває 36 осіб, у 2-х – тяжкий перебіг хвороби

Про це повідомила сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова.

За її словами, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулося 21 дорослий та 13 дітей, випадків грипу та вперше виявлених пневмоній не реєстрували.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 36 осіб, у 2-х – тяжкий перебіг хвороби, у однієї підтверджено COVID-19, у другої – під питанням. У місті проводиться робота над виявленням можливих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводяться експерстестування та направляються матеріали на ПЛР – дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру.

Всього до Полтавського обласного лабораторного центру було направлено 204 зразки, 145 результатів отримано, 59 очікується, 39 біологічний зразок направлено за минулу добу.

На жаль, у Кременчуці ще у двох пацієнтів підтверджено COVID-19, це жінки віком 56 та 58 років, які перебувають на лікуванні у Центральній районній лікарні, яка територіально розташована у Кременчуці на проспекті Полтавському. Наразі у ЦРЛ із встановленим діагнозом COVID-19 на лікуванні перебуває ще 7 пацієнтів, всі вони жителі чотирьох населених пунктів Кременчуцького району. Наразі там проводяться всі необхідні дезінфекційні заходи, встановлюються контакті особи та можливі шляхи інфікування всіх хворих, які знаходяться на лікуванні у Центральній районній лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *