Без категоріїВладаСпорт

Кременчуцькі депутати підтримали Ольгу Ляхову

Депутати Кременчуцької міської ради одноголосно підтримали звернення до Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики з проханням розглянути кандидатуру Ольги Ляхової на здобуття стипендії Президента України для спортсменів.

Рішення депутати прийняли сьогодні на пленарному засіданні Кременчуцької міської ради.

– 1-3 березня 2019 року в м. Глазго (Великобританія) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщеннях. В складі національної збірної команди України кременчужанка, вихованка комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард», Майстер спорту України міжнародного класу Ляхова Ольга Олександрівна зайняла третє місце в бігу на дистанції 800 метрів та стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики 2019 року в приміщеннях.

Враховуючи вищевикладене, Кременчуцька міська рада Полтавської області просить розглянути кандидатуру Ляхової Ольги Олександрівни на здобуття стипендії Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів, – йдеться у зверненні кременчуцьких депутатів.  

Нагадаємо, що після опублікованого указу на сайті Президента про призначення президентських стипендій провідним спортсменам України, у списку не було кременчуцької легкоатлетки Ольги Ляхової. Наша спортсменка наступного дня опублікувала відеозвернення й спровокувала дискусію із залученням керівництва ФЛАУ, адже недосконалість українського законодавства залишили нашу спортсменку фінансової підтримки в підготовці до Олімпійських ігор.

Голова Федерації легкої атлетики Ігор Гоцул публічно вибачився перед Ольгою і зауважив, що федерація дійшла компромісу зі спортсменкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *