МедицинаФото

“Швидка” отримала бокс для транспортування інфікованих на COVID-19

Станція екстреної медичної допомоги №2 м. Кременчука КУ “Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” отримала від спонсорів герметичний бокс БІО-БОКС 20060 для транспортування інфікованих на COVID-19. Сьогодні його передав медичному закладу директор кременчуцької компанії-розробника «Креатив-агромаш» Юрій Андрієвський, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Бокс важить 16 кг, виготовлений із герметичного матеріалу, має маску, прилади для подачі кисню, компресор і фільтри для знезараження повітря. Також в ізолятор вмонтовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити будь-які маніпуляції без контакту із хворим. Капсула вже пройшла всі необхідні випробування. Наявність такого обладнання дозволить лікарям екстреної допомоги перевозити інфекційних хворих без ризику для працівників швидкої. Такі ж бокси вже отримали лікувальні заклади у Києві, Одесі та Полтаві.

Директор компанії «Креатив-агромаш» Юрій Андрієвський зазначає, що розробкою кременчуцького підприємства зацікавилися на державному рівні. Він говорить, що мав з цього питання розмову з очільником Полтавської обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим, який зазначив, що масовий випуск таких ізоляторів для транспортування інфекційних хворих планують запустити за державні кошти.

Фото: прес-служба міськвиконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *