Освіта

Заняття з учнями шкіл в режимі онлайн завершаться 29 травня

Про це повідомила сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова.

З 1 по 6 червня відбудуться індивідуальні онлайн заняття з учнями з метою корекції знань, завершення підсумкового оцінювання, надолуження пропущеного матеріалу під час зимового карантину.

Табелі успішності будуть надіслані батькам електронним способом з 8 до 12 червня. Паперові будуть видані в кінці серпня 2020 року.

Учні 4 та 9 класів звільняються від ДПА.

Атестати учні 9 класів отримають з 12 до 15 червня 2020 року.

Проведення урочистих лінійок та випускних вечорів цього року забороняється. Випускники 11 класів отримають атестати після складання ЗНО. Терміни та порядок складання ЗНО ще не визначені. Ольга Усанова зазначає, що лише на 2-му етапі виходу із карантину можна буде говорити про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Відновлення роботи дошкільних закладів освіти стане можливим на четвертому етапі (коли протягом 10 днів поспіль кількість нових, не пов‘язаних між собою випадків підтверджених інфікованих на коронавірусну інфекцію буде менше, ніж 5 на область).

Запис до 1-го класу проводиться в онлайнрежимі. Інформацію про це можна отримати на сайті навчального закладу, або зателефонувавши до школи, до якої батьки планують влаштувати дитину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *