Комунальне господарствоФото

Працівники КП «Благоустрій Кременчука» почали висадку квітів на міських квітниках

З першими теплими днями озеленювачі приступили до весняних робіт: догляду за зеленими насадженнями та підготовці міських квітників до висадки квітів. А вже цього тижня працівники КП «Благоустрій Кременчука» почали висаджувати квіти на міських квітниках. Цього року на клумбах, що знаходяться у парках, скверах, зелених зонах Кременчука, а також на розподільчих смугах міських доріг планують висадити близько 100 тисяч саджанців квітів, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Сьогодні зранку комунальники висаджують квіти у сквері «Ім. Олега Бабаєва»: близько 4,5 тисяч саджанців: бегонії, ірезіне, синеції, діхондри, сурфінії та інших прикрашатимуть це улюблене місце відпочинку кременчужан і гостей міста. Квіти висаджують не тільки на квітниках, а й у кашпо на стовпах освітлення скверу, створюючи таким чином і вертикальне його озеленення.

Наступного тижня кременчуцькі комунальники планують впорядкувати клумби, висадити квіти та провести комплекс необхідних робіт із благоустрою біля меморіальних та пам’ятних місць, присвячених подіям ІІ Світової війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *