МедицинаСуспільство

У інфекційному відділенні 27 пацієнтів, у яких підтверджено COVID-19

Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа, повідомив, що у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» на лікування перебуває 29 пацієнтів, у 27 з них підтверджено COVID-19, троє пацієнтів у важкому стані. У інфекційному відділенні дитячої міської лікарні на лікування перебуває 7 дітей, у двох з них підтверджено захворювання на коронавірусну інфекцію.

Слід зазначити, що Центральна районна лікарня знову стала джерелом розповсюдження COVID-19. Зі слів мера Віталія Малецького, лікувальний заклад, у якому виявлено масове захворювання на коронавірусну інфекцію, в тому числі і у більшості медпрацівників, не мала б приймати на лікування нових хворих до тих пір, доки спалах хвороби остаточно не буде ліквідовано.

На жаль, керівництво лікарні цього не зробило, тому у Кременчуці можливий черговий спалах COVID-19 через безвідповідальність посадових осіб цього лікувального закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *