Головні новиниМедицина

Центральну районну лікарню закривають до стабілізації ситуації з захворюванням на COVID-19

На сьогоднішній день з 85-ти випадків захворювання на COVID-19, зареєстрованих у місті, 43 особи – це медичні працівники ЦРЛ та члени їх родин. Практично щодня виявляють випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, пов’язані із Центральною районною лікарнею Кременчуцького району, яка територіально знаходиться на території Кременчука. Про це сьогодні йшла мова на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.

Міський голова Віталій Малецький в черговий раз закликав кременчужан, які зверталися до лікарів ЦРЛ за консультацією, контактували з медичними працівниками або пацієнтами лікарні, з проханням звернутися до свого сімейного лікаря, повідомити про це та пройти ПЛР тестування, щоб виключити можливість захворювання на COVID-19.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що вчора до Центральної районної лікарні приїжджала комісія з обласного департаменту охорони здоров’я, і було прийнято рішення про закриття лікувального закладу до стабілізації ситуації щодо захворювання працівників закладу на COVID-19 та проведення дезінфекції всіх приміщень лікарні.

Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа, зазначив, що Кременчук готовий приймати пацієнтів ЦРЛ на лікування. Особливе занепокоєння головного медика міста викликає робота жіночої консультації цього лікувального закладу. Тож Максим Середа порадив вагітним, які стоять на обліку у жіночій консультації Центральної районної лікарні, звернутися до керівників міських жіночих консультації, там буде організоване ведення їх вагітності і проведені всі необхідні дослідження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *