Фінанси

В Кременчуці серед декларантів на сьогодні вже є 15 мільйонерів

За чотири місяці проведення кампанії «Декларування – 2020» декларації про майновий стан і доходи вже подали 5658 мешканців м.Кременчука, Горішніх Плавнів, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів. До сплати платники податків визначили 7,8 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та майже 1 мільйон гривень військового збору.

Серед декларантів на сьогодні вже є 22 мільйонери. Серед них: мешканці м.Кременчук – 15 осіб, м.Горішні Плавні – 5 та по одному «мільйонеру» в Глобинському та Кобеляцькому районі.

В цьому році термін подання річної декларації про майновий стан і доходи подовжено до 01 липня 2020 року, а суму податкового зобов’язання, яке платниками визначено в декларації до сплати, необхідно буде сплатити до 01 жовтня 2020 року. Це передбачається Законом України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)».

Законодавством визначено, що податкова декларація подається в один із таких способів (за вибором):
– особисто або уповноваженою на це особою (в Центр обслуговування платників податкової інспекції);
– надсилається поштою з повідомленням про вручення;
– засобами електронного зв’язку в електронній формі, скориставшись Електронним кабінетом платника податків на веб-порталі ДФС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *