Головні новиниМедицинаСуспільство

У Кременчуці вчора експрес-тест показав позитивний результат

За минулу добу  проведено 10 експрестестів,  9 показали негативний результат, 1 позитивний, але остаточно підтвердити, або спростувати діагноз COVID-19 можна лише після проведення ПЛР дослідження.

Про це повідомила Ольга Усанова на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації .

За минулу добу  до Полтавського обласного лабораторного центру направлено 17 зразків біологічних матеріалів на ПЛР дослідження з метою підтвердження або спростування захворювання на коронавірусну інфекцію.

Вчора отримали 75 результатів ПЛР тестів,  очікуються результати  ще 181 дослідження.

Ольга Усанова зазначає, що черга на проведення ПЛР тестувань за останні дні значно скоротилася.

На жаль,  серед отриманих вчора результатів, був 1 позитивний, це 10-ти річний хлопчик з сімейного вогнища захворювання на COVID-19. Спочатку захворів його дідусь, який  був пацієнтом Центральної районної лікарні, потім захворів його син і невістка, а вчора отримали підтвердження наявності коранавірусної інфекції і у одного з дітей. Є і приємна новина, вчора отримали 8 повторних негативних результатів ПЛР тестів на 8 пацієнтів, які хворіли на COVID-19, це свідчить про те, що вони одужали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *