МедицинаФото

Завершено ремонт 8 боксів інфекційного відділення

За рахунок коштів міського бюджету і спонсорської підтримки було відремонтовано коридор та 8 основних боксів на другому поверсі інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» та 2 резервних бокси на першому поверсі, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Ремонт інфекційного відділення було розпочато 15 березня 2020 року. Значну допомогу у його проведенні, а також придбанні необхідного обладнання надали Кременчуку підприємства та підприємці міста.

Під час ремонтних робіт повністю замінено сантехніку, встановлено металопластикові вікна, застелено підлогу боксів та коридору сучасним якісним лінолеумом, пофарбовано підлогу у ванних кімнатах, двері стіни та стелю. В усі бокси встановлено бойлери, замінено світильники та розетки. Закуплено нові ліжка, в тому числі 15 функціональних, бактерицідні опромінювачі, столи та стільці, тумби приліжкові, холодильники . На всі вікна встановлено жалюзі. В цих приміщеннях можна буде розмістити від 16 до 30 пацієнтів. Бокси розгорнуті на 2-3 ліжка.

За інформацією заступника міського голови Ольги Усанової, на сьогоднішній день інфекційне відділення може вільно розмістити від 60 до 80 пацієнтів відповідно до необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *