ВладаГоловні новиниСуспільство

Уряд приєднав Потоки до Кременчука

13 травня Уряд затвердив перспективні плани формування територій об’єднаних громад п’яти областей: Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської, Закарпатської.

Згідно плану, до до нашого міста приєднали Потоківську ОТГ, яке хотіло приєднатися до Дмитрівської ОТГ, але у Кабінеті Міністрів своє бачення.

Село є адміністративним центром Потоківської сільської ради, в який, крім того, входять села Придніпрянське (Дзержинське), Мала Кохнівка та Соснівка.  

Село Потоки знаходиться на правому березі річки Псел. Поруч проходять автомобільна дорога що з’єднує міста Кременчук та Полтаву.  

Відстань від с. Потоки до м. Кременчука 15 км, до м. Полтави 90 км.   На території сільської ради розташовані 2 школи (Потоківська – 11-ти річна та Мало-Кохнівська – 9-ти річна), дошкільний навчальний заклад «Світлячок», амбулаторія сімейної медицини, Мало-Кохнівський та Придніпрянський ФАПи, Потоківський центр культури і дозвілля, Придніпрянський сільський клуб.

Також на території села розташована ТДВ «Птахофабрика «Росія», спортивно-оздоровчі табори «Зоряний» Кременчуцької міської ради та «Енергетик» ПАТ «Полтаваобленерго», навчально-оздоровчий комплекс Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка «Ерудит».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *