МедицинаСуспільство

За минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 12 дорослих та 8 дітей

Як повідомила 14 травня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 12 дорослих та 8 дітей, зареєстровані пневмонії у дорослих, їм виставлено підозру на COVID-19.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 29 пацієнтів. У 3 – тяжкий перебіг хвороби, у 2-х підтверджено COVID-19, 1-му виставлено підозру, очікують результати ПЛР досліджень.

Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа, повідомив, що у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» на лікування перебуває 19 пацієнтів, у 17 з них підтверджено COVID-19. Троє пацієнтів у важкому стані, двоє з них підключені до апарату штучної вентиляції легенів, одна з цих важких пацієнтів знаходиться на лікуванні у реанімації І міської лікарні. За останню добу до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» доставлено 3 пацієнтів з пневмоніями, їм виставлено підозру на COVID-19. Двох маленьких пацієнтів з пневмоніями доставлено до інфекційного відділення міської дитячої лікарні. Наразі там проходять лікування 4 пацієнтів з пневмоніями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *