МедицинаСуспільство

За вчорашню добу направлено 38 зразків пацієнтів з підозрою на COVID-19

За минулу добу проведено 4 експрестести, вони показали негативний результат, але остаточно підтвердити, або спростувати діагноз COVID-19 можна лише після проведення ПЛР дослідження. Всього з початку епідемії проведено 427 експерстестувань.

Про це повідомила 14 травня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова.

Направлялися зразки біологічних матеріалів до Полтавського обласного лабораторного центру, за вчорашню добу направлено 38 зразків пацієнтів з підозрою на COVID-19, контактних осіб, медичних працівників. На жаль за вчорашній день Кременчук не отримав жодного результату ПЛР досліджень з області, 147 залишаються ще в роботі.

За словами Ольги Усанової затримка результатів ПЛР досліджень, які дають достовірну інформацію щодо підтвердження чи спростування захворювання на COVID-19 у громадян, яким виставлено підозру, не дають можливості своєчасно вживати протиепідемічні заходи та проводити роботу щодо з’ясування епідоточення людей, хворих на коронавірусну інфекцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *