Економіка

У Кременчуці обмежено роботу мережі магазинів секунд хенду «Smart store»

У зв’язку з систематичним порушенням санітарно-епідемічних вимог в умовах карантину, який введений у зв’язку з пандемією на коронавірусну інфекцію, мережа магазинів секунд хенду «Smart store» обмежується в роботі. Таке рішення ухвалили 15 травня на засіданнях комісії з питань ТЕБ і НС та виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради. Отже, вищевказані торговельні об’єкти, які здійснювали реалізацію вживаного та стокового одягу, мають призупинити свою роботу з 15 травня до 20 травня.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що підставою для прийняття цього рішення стало те, що від самого початку відновлення роботи непродовольчих магазинів у цих секунд хендах алгоритм формування черги провокував появу великого скупчення людей без дотримання між ними соціальної дистанції.

Керівник міста зазначив, що відповідно до розпорядчих документів, ухвалених на різних рівнях, за формуванням черги та збереження між громадянами соціальної дистанції мають слідкувати адміністратори торговельних об’єктів. Втім, у магазинах секунд хенду «Smart store» контроль за чергами покупців не здійснювався. Це в свою чергу в нинішніх карантинних умовах стало загрозою для колективного здоров’я територіальної громади Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *