Медицина

Громадяни можуть пройти обстеження ПЛР-методом

Пацієнти, які повернулись з країн, що віднесені до «червоної зони» по рівню захворюваності на коронавірус, за власним бажанням мають право не проходити самоізоляцію протягом 14 діб при наявності негативного результату ПЛР аналізу на COVID-19, повідомляє пресслужба міськвиконкому.

Для проходження відповідного обстеження громадяни можуть звернутись до консультативно-діагностичного відділення комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» за адресою: м. Кременчук, вул. Леонова, буд. 12, попередньо записавшись по тел. 75-61-28. Забір біоматеріалу проводиться щоденно з понеділка по п’ятницю з 08.00 години до 09.00 години. Далі біоматеріал спеціалізованим транспортом відправляється для проведення дослідження у ПЛР лабораторію міського перинатального центру. Фахівці лабораторії у той же день проводять ПЛР аналіз та вносять результати до електронної бази Центру громадського здоров’я МОЗ України та електронного додатку «Дій вдома». На наступний день громадянин може отримати результати аналізу у паперовому варіанті у консультативно-діагностичному центрі комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська». Громадянам, яким необхідна довідка для виїзду за кордон, буде видаватись документ на англійській мові. Для цього необхідно у день здачі аналізу надати копію закордонного паспорту, щоб не було помилок у написанні прізвища англійською транскрипцією.

Вартість послуги складає 1582,00 грн., та може бути сплачена у касі консультативно-діагностичного центру комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська», або у відділенні будь якого банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *