Медицина

За минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 4 дорослих та 8 дітей

Під час амбулаторних звернень було виявлено 3 пневмонії у дорослих та 1 у дитини. У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія наразі перебуває 10 дорослих пацієнтів, у 4 з них підтверджено діагноз COVID-19, та 2-є дітей, у них коронавірусної інфекції не виявлено. Одна дитина, у якої підтверджено COVID-19, наразі перебуває у інфекційному відділенні міської дитячої лікарні, пневмонії в неї немає. Про це повідомив сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа, повідомляє пресслужба міськвиконкому.

За вчорашню добу проведено 9 ПЛР досліджень, їх результати негативні. Всього з початку пандемії COVID-19 у Кременчуці проведено 1825 ПЛР тестувань. Щодо ІФА тестування, то воно проводиться відповідно до державної нормативно-правової бази. За минулу добу в ІФА спосіб протестовано 165 осіб, всього таке обстеження пройшли 3645 кременчужан.
На сьогоднішній день у Кременчуці зареєстровано 124 випадки захворювання на COVID-19, 115 з них вже одужали, 4 пацієнтів перебувають у стаціонарних відділеннях, 1 лікується амбулаторно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *