МедицинаСуспільство

На стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 24 пацієнти

За попередню добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 15 дорослих і 18 дітей. Грип на амбулаторному прийомі у цих пацієнтів не реєструвався, проте було зареєстровано 3 пневманії, встановлено 4 підозри на корона вірусну хворобу у дорослих, повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

Наразі на стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 24 пацієнтів, у 4 із них тяжкий перебіг хвороби.

У місті продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом експрес тестування було обстежено 4 осіб. Дослідження у цих випадках показало негативний результат.

Продовжується обстеження кременчужан шляхом ПЛР тестування, як за медичними показниками, так і на комерційній основі. Всього за минулу добу в такий спосіб було взято 45 зразків біологічних матеріалів, 3 з яких виявилися позитивними (2 – кременчужан, 1 – з іншої області).

Продовжується ІФА тестування пацієнтів. Воно теж організоване відповідно до державної нормативно-правової бази. За попередню добу таке обстеження було проведене 460 особам.

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 158 випадків захворювання на COVID-19. На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» перебувають 2 пацієнтів. 4 хворих на коронавірусну хворобу лікуються вдома під наглядом сімейних лікарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *