ВладаСуспільство

Потоківську сільську територіальну громаду приєднали до Кременчуцької міської територіальної громади

Сьогодні на сесії депутати Кременчуцької міської ради ухвалили рішення про добровільне приєднання Потоківської сільської територіальної громади до Кременчуцької міської територіальної громади.

Це рішення прийняте з урахуванням висновку Полтавської обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проєктів рішень Кременчуцької міської та Потоківської сільської рад Кременчуцького району Полтавської області «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста Кременчука Полтавської області».

Міський голова Віталій Малецьким підкреслив, що прийняттям цього рішення ми підтримаємо прагнення наших громадян об’єднатися. «Дамо можливість Кременчуку та Потоківській сільській територіальній громаді спільно розвиватися, розбудовувати інфраструктуру та забезпечувати належний рівень життя людей на цих територіях» – зазначив керівник міста.

Добровільне приєднання Потоківської сільської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області (села Потоки, Соснівка, Придніпрянське і Мала Кохнівка) до Кременчуцької міської територіальної громади Полтавської області було підтримано більшістю голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *