Комунальне господарство

Дорожники Кременчука використовують сучасні технології під час ремонту автошляхів

В останні роки місцеві шляховики розпочали застосовувати комплексний підхід до проведення ремонтних робіт на об’єктах дорожнього господарства, а саме, оновлюють на них не лише асфальтобетонне покриття, а й чистять та промивають зливову каналізацію, встановлюють каналізаційні люки та решітки, укладають новий бордюр, облаштовують пандуси, паркувальні місця для автомобілів, приводять до ладу тротуари та внутрішньо квартальні дороги тощо.

За повідомленням пресслужби міськвиконкому, відбулися кардинальні зміни в технології укладання нового асфальтобетонного покриття на міських автошляхах. Тепер шляхове ремонтно-будівельне управління відійшло від технології латання ям на дорогах, замість нього місцеві дорожники розпочали застосовувати новий прогресивний метод асфальтування – великими смугами. Такий підхід не тільки позитивно позначився на темпах виконання ремонтних робіт, а набагато збільшило терміни експлуатації нового асфальтового покриття.

Застосовувати сучасні підходи в ремонті доріг КП «ШРБУ» дозволяє новітня спецтехніка, якою забезпечені кременчуцькі шляховики. Він підкреслив, що в місті і надалі продовжуватимуть розвивати дорожнє господарство, щоб відремонтувати та оновити кожну вулицю та провулок Кременчука.

Цього року різні види дорожніх робіт КП «ШРБУ» були виконані на проспекті Полтавському, вулицях Вадима Пугачова, Генерала Родимцева, Гвардійській, у кварталах 278 і 287, мостовому переході через річку Дніпро, Троїцькій, Сумській, Олексія Древаля та інших. На сьогоднішній день триваю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *