МедицинаСуспільство

Вчора зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 35 дорослих і 142 дитини

За повідомленням керівника управління охорони здоров’я Кременчука Максима Середи, таке зростання показників захворювання на респіраторні інфекції насамперед пов’язане із входженням в осінній період. Лікарі проводять моніторинг ситуації та хворих із підозрами на корона вірусну інфекцію направляють на тест дослідження. Наразі на стаціонарному лікуванні з діагнозом COVID-19 в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» перебувають 7 кременчужан і 3 жителів Глобинського району. На амбулаторному лікуванні знаходяться 9 жителів Кременчука.

За інформацією Максима Середи, всього від початку оголошення карантину в місті лікування від коронавірсусної інфекції проходило 168 кременчужан, із них 148 – одужали. Наразі в заклади охорони здоров’я Кременчука з діагнозом пневмонія госпіталізовані 24 пацієнта, 4 із них мають тяжкий перебіг хвороби (2 перебувають в реанімації Першої міської лікарні, COVID-19 у них не підтверджено; 2 – в палаті інтенсивної терапії інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька»). В міській дитячій лікарні на лікуванні перебувають 4 дітей із пневмоніями. Коронавірусну хворобу у маленьких пацієнтів не виявлено.

У місті продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом ПЛР дослідження було вивчено 67 біологічних матеріалів, по одному з них отримано позитивний результат.

Продовжується ІФА тестування пацієнтів. Воно теж організоване відповідно до державної нормативно-правової бази. За попередню добу таке обстеження було проведене 236 особам. Експрес тести проведені 11 пацієнтам, позитивних результатів по ним немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *