Суспільство

У Кременчуці майже 4750 вагітних жінок скористалися безкоштовними Пологовими сертифікатами

У Кременчуці п’ять років тому було запроваджено міську соціальну програму «Пологовий сертифікат». Вона спрямована на забезпечення повного медичного обслуговування вагітних жінок, зареєстрованих у Кременчуці, включаючи їх пологи, за рахунок коштів міського бюджету, повідомляє пресслужба міськвиконкому.

Проєкт «Пологовий сертифікат» став першим і єдиним досвідом в Україні, коли гроші насправді йдуть за пацієнтом. Пологовий сертифікат суттєво в фінансовому плані допомагає молодим родинам, які планують та бажають мати дітей. За його наявності та за потреби вагітні жінки можуть розраховувати на безкоштовні обстеження із проведенням складних медичних досліджень. Успішну практику Кременчука щодо програми «Пологий сертифікат» вивчають на державному рівні з метою запровадження її в різних регіонах України.

За весь період дії програми «Пологовий сертифікат» нею скористалися 4743 вагітних жінок. Наразі вартість одного сертифікату становить близько 5,5 тис. грн. Як зазначає міський голова Віталій Малецький, міська влада і надалі підтримуватиме майбутніх мам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *