Освіта

У Кременчуці сертифікатами на отримання позашкільної освіти забезпечать 80 дітей

Ще 20 кременчуцьких дітей зможуть здобувати позашкільну освіту за рахунок коштів міського бюджету. Вцілому, в поточному навчальному році сертифікатами на отримання такої освіти за рахунок міських видатків будуть забезпечені 80 кременчуцьких дітей. Надаватимуть ці послуги 2 провайдери позашкільної освіти: Центр розвитку «і-городок» та Освітній центр «Інша Освіта». Таке рішення ухвалили 10 вересня 2020 року на засідання конкурсної комісії конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці на 2020/2021 навчальний рік, яке відбулося під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.

За повідомленням пресслужби міськвиконкому, на попередньому засіданні конкурсної комісії конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці на 2020/2021 навчальний рік було затверджено перелік переможців організацій-надавачів позашкільних освітніх послуг і навчальних програм відповідно. Тоді після оцінювання проєктів-учасників цьогорічного конкурсу члени журі проголосували за те, щоб у навчальних програмах «Хореографія» і «КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» було забезпечено по 20 бюджетних місць, а у програмі позашкільних занять з вивчення англійської та польської мови та ІТ-курсів для школярів віком від 6 до 17 років за методикою кращих інноваційних IT-шкіл Ізраїлю, Канади, США – по 10 бюджетних місць.

Члени конкурсної комісії одноголосно вирішили забезпечити додатково ще 20 кременчуцьких дітей сертифікатами для участі в навчальних програмах провайдера ТОВ «Інша освіта»: з вивчення англійської та польської мови для впевненого майбутнього (10 дітей) та ІТ-курсах для школярів віком від 6 до 17 років за методикою кращих інноваційних IT-шкіл Ізраїлю, Канади, США згідно принципів демократичної школи та етичного навчання (10 дітей).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *