Освіта

КрНУ посів 30 місце у рейтингу українських ЗВО за показниками Scopus

У 2022 році Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського посів 30 місце у рейтингу українських закладів вищої освіти, складеному Освіта.ua за показниками наукометричної бази Scopus. Це найвищий результат серед університетів Полтавського регіону.

Ресурс Освіта.ua оприлюднив щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти, складений за показниками наукометричної бази даних SciVerse Scopus у травні 2022 року. До рейтингової таблиці увійшли 195 закладів вищої освіти.

Результати рейтингу засновані на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами вищої освіти або їх фахівцями. У рейтинговій таблиці університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

У 2022 році індекс Гірша КрНУ склав 33. Університет на шість позицій поліпшив свій минулорічний результат (у 2021-му індекс Гірша становив 27). У загальній рейтинговій таблиці КрНУ посів 30 місце зі 195-ти – це на три позиції вище, ніж минулого року (у 2021-му університет мав 33 місце).

Рейтинговий результат Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського у 2022 році (як і у 2021-му) – найвищий серед ЗВО Полтавської області. Інші виші регіону цього року розподілили у рейтингу місця від 60-го до 157-го.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *