Суспільство

92-ий день війни: Як Кременчук прожив минулу добу

За минулу добу у Кременчуці тричі оголошувалася повітряна тривога. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив мер міста Віталій Малецький.

За минулу добу в Кременчуці народилося троє немовлят, з них одне – у родині переселенців.

31 постраждала від війни цивільна особа прибула на лікування в міські заклади охорони здоров’я. Загалом у медичних закладах Кременчука перебуває на лікуванні 52 такі особи.

Правоохоронці продовжували посилене патрулювання вулиць міста. Поліція повідомила про розкриття злочину – нанесення тяжких тілесних ушкоджень, підозрюваного затримано.

Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 29 осіб, усі були розселені.

Всього з початку війни до цього Центру звернулася 13805 осіб.

Від початку війни кременчужанами надано 1070 приватних жител для безоплатного розміщення 3343 внутрішньо переміщених осіб.

У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання станом на 27 травня зареєстровано 22805 особи.

Вчора внутрішньо переміщеним особам видано 374 продуктові набори.

Всього видано 18408 продуктові набори.

Станом на ранок 27 травня у Кременчуці 21992 дітей перебувають на дистанційному навчанні (99,7% від загальної чисельності учнів); кількість дітей з числа ВПО, які зараховані у період війни – 729 особи.Зранку на маршрути Кременчука виїхали 42 тролейбуси, 7 комунальних автобусів та 110 автобусів приватних перевізників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *