Суспільство

95-ий день війни. Звіт по Кременчуку за 29 травня

Ніч у Кременчуці минула із затяжною повітряною тривогою. Загалом за добу тричі вмикалися сирени. Рашисти продовжують атаки по інфраструктурі України. Тож не ігноруйте сигналів тривоги – почувши їх, відразу йдіть в укриття!

Про це повідомил на своїй сторінці у Феусбук міський голова Віталій Малецький.

Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 19 осіб, усі були розселені.

Всього з початку війни до цього Центру звернулася 13871 особа.

Від початку війни кременчужанами надано 1085 приватних жител для безоплатного розміщення 3385 внутрішньо переміщених осіб.

У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання зареєстровано 22848 особи.

Станом на 30 травня внутрішньо переміщеним особам та мешканцям міста видано 19095 продуктових наборів.

Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію звернулося 22340 осіб, за попередню добу – 298 осіб.

За минулу добу в Кременчуці народилося п’ятеро немовлят, у тому числі двоє – у родинах переселенців.

Наразі 58 цивільних осіб, які постраждали від війни, перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров’я міста.

Комунальні підприємства Кременчука працюють у звичайному режимі.

• Працівники КП «Благоустрій Кременчука» взяли участь у висадці алеї сакур у парку «Ювілейному», підтримавши ініціативу переселенців. Виконували прибирання на вулицях міста, проводили видалення аварійних дерев, покіс, працювали у парках та скверах міста, ліквідували наслідки негоди.

• Працівники «Кременчукводоканалу» забезпечували нормальне функціонування водогону та каналізаційної системи, виконували ремонтні та профілактичні роботи на мережах. Лабораторія підприємства контролює відповідність питної води санітарним нормам.

• КАТП-1628 здійснювало вивіз сміття з приватного сектора та житлових кварталів, проводило прибирання вулиць, у тому числі з використанням автопилососу, чистило ливнівки.

• КП «ШРБУ» продовжує ремонт автошляхів, у тому числі з використанням фрези та асфальтоукладальника. Проводиться оновлення дорожньої розмітки. Виконуються інші роботи з утримання дорожньої інфраструктури.

• КП «Теплоенерго» проводить підготовку до опалювального сезону, виконує профілактичні роботи на тепломережах, ремонти теплових камер, інші роботи.

Зранку на маршрути Кременчука виїхали 43 тролейбуси, 7 комунальних автобусів та 108 автобусів приватних перевізників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *