Освіта

Кременчуцький університет відвідали представники шкільних батьківських комітетів

30 травня відбулася зустріч представників батьківських комітетів кременчуцьких шкіл з викладацьким колективом Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського.

Участь у заході узяли заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова та керівник міського департаменту освіти Геннадій Москалик.

Мета зустрічі – знайомство з університетом та з особливостями вступної кампанії 2022 року, повідомляє сайт університету.

Гостей привітав ректор КрНУ професор Михайло Загірняк. Він представив проректорів та керівників підрозділів університету, а також директорів коледжів, і зазначив, що ці фахівці готові відповісти на будь-які запитання учасників заходу. Ректор побажав усім плідної роботи та невимушеного і конструктивного спілкування.

До учасників зустрічі також звернулася заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова. Вона зауважила, що кременчужанам пощастило мати у своєму місті такий потужний вищий навчальний заклад, як Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

– Показником високого рівня університету є і ті міжнародні рейтинги, які зараз публікуються на сайті Міністерства освіти і науки України та у фахових виданнях. Наш національний університет у цих рейтингах посідає провідні місця – значно вищі, ніж мають полтавські виші і більшість вищих навчальних закладів України. Наш університет іде на рівні з такими флагманами освіти, як Національний університет імені Тараса Шевченка та інші провідні навчальні заклади України. Тому я вважаю, що кременчуцьким випускникам пощастило, що є така можливість вступити до нашого університету і навчатися у своєму рідному місті!

Відповідальний секретар приймальної комісії КрНУ доцент Дмитро Рєзнік розповів учасникам зустрічі про університет та про особливості вступної кампанії 2022 року. Він наголосив, що члени приймальної комісії університету готові надати допомогу будь-якому вступнику, а не лише абітурієнтам, які вступають до КрНУ. Зокрема, у приймальній комісії зможуть допомогти вступнику вчасно створити свій електронний кабінет тощо.

Директор Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації доцент Світлана Сошенко поінформувала присутніх про новації, запроваджені в університеті цього року – а саме про безоплатні підготовчі курси для вступників, які запрацюють з 1 червня, та про можливість вступивши до КрНУ, отримати згодом два дипломи – український та польський. І тема безоплатних курсів, і тема двох дипломів викликала жвавий інтерес у присутніх, серед яких були не лише представники батьківських комітетів, а й майбутні абітурієнти.

Підсумковим став виступ ректора КрНУ професора Михайла Загірняка. Він розповів про потужні науково-дослідні центри університету, про його висококласних фахівців, про перемоги студентів на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *