Суспільство

103-ій день війни: Як Кременчук прожив минулу добу

За минулу добу в Кременчуці двічі оголошувалася повітряна тривога. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив мер міста Віталій Малецький.

За словами градоначальника, 24 постраждалі від війни цивільні особи прибули на лікування в заклади охорони здоров’я. Всього у медичних закладах Кременчука перебувають на лікуванні 36 цивільних осіб, які постраждали від війни (двоє на лікуванні в денному стаціонарі та 34 – на стаціонарному).

Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 14 осіб, усі були розселені. Всього з початку війни до цього Центру звернулися 13961 особа.

Від початку війни кременчужанами надано 1146 приватних жител для безоплатного розміщення 3582 внутрішньо переміщених осіб.

Вчора внутрішньо переміщеним особам видано 343 продуктові набори. Всього видано 21 591 продуктовий набір.Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію звернулося 24910 осіб, за попередню добу – 344 особи.

Зранку на маршрути Кременчука виїхали 44 тролейбуси, 8 комунальних автобусів та 117 автобусів приватних перевізників.

Комунальні підприємства Кременчука працюють у звичайному режимі.

• Працівники КП «Благоустрій Кременчука» виконували прибирання на вулицях міста, проводили видалення аварійних дерев, покіс, працювали у парках та скверах міста, ліквідували наслідки негоди.

• Працівники «Кременчукводоканалу» забезпечували нормальне функціонування водогону та каналізаційної системи, виконували ремонтні та профілактичні роботи на мережах. Лабораторія підприємства контролює відповідність питної води санітарним нормам.

• КАТП-1628 здійснювало вивіз сміття з приватного сектора та житлових кварталів, проводило прибирання вулиць, у тому числі з використанням автопилососу, чистило ливнівки.

• КП «ШРБУ» продовжує ремонт автошляхів, у тому числі з використанням фрези та асфальтоукладальника. Проводиться оновлення дорожньої розмітки. Виконуються інші роботи з утримання дорожньої інфраструктури.

• КП «Теплоенерго» проводить підготовку до опалювального сезону, виконує профілактичні роботи на тепломережах, ремонти теплових камер, інші роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *