ВладаКомунальне господарство

Що буде з опаленням у Кременчуці?

Президент вже попередив усіх, що майбутній опалювальний сезон буде дуже складним. Після серії ракетних ударів міська Кременчуцька ТЕЦ повністю зруйнована. Тому є декілька варіантів розвитку подій, залежно від планів та цілей рашистів. Про це повідомляє міський голова Віталій Малецький на сторінці у Фейсбук.

А далі він розповів про можливі варіанти:

  • від поганих до гарних.

«В разі пошкодження рашистами державних газових та електричних мереж зігрітися в Україні зимою буде можливо лише пічним опаленням або буржуйками», – цей найгірший варіант, на думку міського голови.

  • Ще є поганий. Це у випадку нових ракетних ударів, коли можуть зруйнуватися міські теплові потужності і місто залишиться без централізованого опалення, а магістральні та будинкові мережі порве від морозу. Тоді, як вважає мер, зігрітися зможуть лише ті, у кого передбачено індивідуальне газове, електро або пічне опалення.

Розповів В.Малецький й про гарний варіант. Тоді централізоване опалення буде забезпечене за рахунок резервних (законсервованих) міських котелень, розташованих у різних частинах міста. Тоді поступово споживачів переведуть на нові квартальні котельні. Адреси з міркувань безпеки мер називати не став.

А ідеальний варіант, на думку мера, це коли мешканці встановлять індивідуальне опалення у своїй квартирі і самі вирішуватимуть, коли починати і закінчувати опалювальний сезон.

«Самі встановлюєте бажану температуру у вашій квартирі, маєте можливість економити.

Тому зараз сім днів на тиждень ми працюємо над диверсифікацією та підготовкою до пуску централізованого опалення, але радимо всім бажаючим переходити на індивідуальне опалення.

Цим ви допоможете місту, зменшуючи навантаження на систему централізованого опалення, і зробите себе незалежними в питанні опалення власного житла», – повідомив В.Малецький.

Він зауважив, що максимально спрощюють процес переходу на індивідуальне опалення. А детальну покрокову інструкцію по переходу обіцяв надати у наступному пості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *